Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM PRIAMO PRI MORI.

Cena:
280 000,00 €
Krajina: Chorvátsko
Lokalita: Privlaka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 198872

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom (č.4) v prvom rade od mora ( cca 10 m) . Dom je samostatne stojaci 1 poschodový v luxusnom prevedení a má nádherný výhľad na more. Táto rezidencia domov sa nachádza vo vyhľadávanej prímorskej lokalite Privlaka . Ku každému domu prislúcha vlastný pozemok o výmere 100 m2. Celková úžitková plocha domu je 120 m2 a z toho 4 izby, 2 kúpeľne, kuchyňa s obývačkou, terasa ( prízemie aj poschodie) ..treba vidieť.
LOKALITA PRIVLAKA
Novostavba Privlaka Condominium sa nachádza v tichej lokalite na prekrásnom pozemku vzdialeného len 10 metrov od mora. Pohľad na šíre more zo súkromia svojho pozemku si môžete vychutnať vďaka 2 metre vyvýšenému terénu, ktorý oddeľuje pozemok od okolia. Priamo pod objektom kopíruje more dlhá promenáda vhodná na prechádzku ale aj športové aktivity ako napr. beh, bicyklovanie alebo korčule. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, beach bar, reštaurácie a cyklotrasy.
Privlaka je idylické rybárske mestečko v Dalmácii. Okrem kompletnej občianskej vybavenosti (obchody, reštaurácie, plážové bary, marina, hotel), ponúka krásnu piesočnú pláž. Od hlavného mesta župánie – Zadaru je vzdialené 20 km. Do Zadaru sa dostanete zo Slovenska priamo po diaľnici od 700 do 900 kilometrov podľa toho, z ktorého miesta na Slovenska vyrazíte.
Morská voda je kryštálovo čistá, tyrkysovo, pobrežie je plytké a teda sa rýchlo zohreje. Priľahlé pohorie Velebit je vápencové a tvorí aj poveternostnú ochranu pred búrkami. Vzduch je bohatý na soľ a vápnik a je vhodný pre všetkých , ktorí trpia respiračnými ťažkosťami. Pláže sú pieskové. Okrem pohody pri kúpaní v mori má Privlaka široké možnosti aj pre rekreačný šport. Príjemné cyklotrasy ponúkajú vychutnať si čas v Chorvátsku aj inak.
VYBAVENIE DOMU A ŠTANDARD
Dom je vyhotovený z kvalitných materiálov vyššieho štandardu podľa schválenej projektovej dokumentácie, ktorá je v súlade s chorvátskymi stavebnými predpismi.
ŠTANDARD
Domy budú stavané v prevedení Štandard a to zahrňuje: podlahy a obklady, sanitárne vybavenie, kúpeľňový nábytok, okná a exteriérové dvere, interiérové dvere, rozvody vody, kanalizácie a elektriny, príprava pre klimatizáciu, príprava rozvodov pre kuchynskú linku, exteriérové okenice, zásuvky a vypínače, internet, úprava pozemku. Cena nezahrňuje kuchynskú linku, svietidlá, klimatizačné jednotky, bazén a terénne úpravy (ako napr. oplotenie, zatrávnenie, vybudovanie terás a zasadenie rastlín).
V prípade záujmu zo strany klienta na dokončenie domu do úrovne kolaudačného minima a výberu vlastného štandardu a úprav , cena domu bude ponížená o štandardné prevedenie a vypracuje sa osobitná cenová ponuka na finálnu realizáciu.
Naša realitná kancelária, Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný právny servis AUTORIZOVANÝM ADVOKÁTOM t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do Chorvátskeho katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti. V rámci ceny sú zabezpečené všetky právne úkony. Možnosť zabezpečenia správa nehnuteľnosti (prenájom tretím osobám, upratovanie, stráženie, všetky profesie napr.( elektrikár , vodár ..)

Podrobné informácie Vám poskytne náš realitný maklér
Peter Mach
0911 639 469
infopmreal-ZVNC-gmaill.com
CENA 280000 EUR vrátane provízie pre RK
www.pm-real.sk
___________________________________________________________________
Upozornenie : Popis nehnuteľnosti – text a fotodokumentácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti PM profi, s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Peter Mach
Telefón:0911639469
E-mail:infopmreal-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.