Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Rodinný dom na pláži za cenu Apartmánu.

Cena:
200 000,00 €
Krajina: Chorvátsko
Lokalita: VIR
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 84 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 198857

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom č. 1 s ôsmich domov z domu na pláži. Domy sú situované v pokojnej, riedko zastavanej časti ostrova, blízko lesa. Od mora sú vzdialené 80 m. Pláž je upravená so širokým vstupom do mora. OSTROV VIR: Ostrov Vir sa nachádza v strednej Dalmácii, je premostený a vzdialený od mesta ZADAR cca 30 minút a aj od medzinárodného letiska Zemunik. Garantovaných viac ako 300 slnečných dní v roku. Morská voda je kryštálovo tyrkysovo čistá a pobrežie je plytké a teda sa rýchlo zohreje. Priľahlé pohorie Velebit je vápencové a tvorí aj poveternostnú ochranu pred búrkami. Vzduch je bohatý na soľ a vápnik. Pláže sú pieskové.
Technické parametre:
-konštrukcia je inovatívny montovaný dom
-úžitková plocha: 84,15 m2.
-súkromná terasa 14 m2.
-2x kúpeľňa
-5x izba
-privátny bazén
-orientované sú juhozápadne s výnimočným výhľadom na otvorené more. Architektonicky sú navrhnuté tak, aby každý dom mal priamy výhľad na pláž. K prednostiam tejto lokality patrí aj vynikajúca občianska vybavenosť. Na peši: Supermarket Konzum (5 min), reštaurácie, beach bar ( 5 min), centrum mesta (10 min).S našimi 15 ročnými skúsenosťami Vám vieme zabezpečiť kompletný servis so správou vašej novej nehnuteľnosti – údržba, upratovanie, prenájom, v prípade potreby osobné konzultácie. Nehnuteľnosti v tejto lokalite sú cca. o 20-30% lacnejšie ako napríklad na Makarskej riviére.
Peter Mach
0911 639 469
info-ZVNC-pm-real.sk
CENA 200 000 € vrátane provízie
www.pm-real.sk
__________________________
Upozornenie : Popis nehnuteľnosti – text a fotodokumentácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti PM profi, s.r.o PM- real s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Peter Mach
Telefón:0911639469
E-mail:infopmreal-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.